Ana Sayfa Üretilen Ürünler Hakkımızda İletişim Arıcılıkta Bakım ve Beslenme Üretiticiden Tüketiciye
Ana Arı Üretimi (Kafkas ve Anadolu Irkı)
Kafkas ve Anadolu ırkı kovanlı ve kovansız arı kolonisi satışı
Ahşap ve strophfor kovan imalatı
Proteinli arı keki
Bal polen ve arı sütü üretimi
Tüm arıcılık malzemleri
Bütün arı ilaçları
Temel petek satışı ve ham mum alımı
Arı yemi şurubu ve fondom şekeri
Arıcılıkta teknik hizmet
ANA ARI

işletmemizde Kafkas ve Anadolu Irkı Ana Arı üretimi yapılmaktadır. Genç, saf ve sertifikalı damızlık kolonilerden alınan 3,5 günlük yumurtalardan titizlikle üretilen F1 Irkı Ana Arılar yapı olarak tecritli sayılabilecek işletmeizde doğal olarak çiftleştirildikten ve kapalı yavru düzeni kontrol edildikten sonra kaliteli ve randımanlı olan Ana Arılar kafeslenerek Türkiye'nin her yerine en geç 2 günde ulaştırılır.

Nisan ve Mayıs aylarında Ana Arı almak isteyen arıcılarımız mutlaka 15-20 gün içinde siparişlerini şirketimize bildirip sıraya girmeleri gerekmektedir. Ana Arı satışlarımız 15 Nisan -15 Ekim tarihleri arasında Türkiye'nin her yerine 2-3 gün sürede sağlam olarak teslim edilmektedir. Nakliyeden dolayı ölen ve randımansızlık şikayetinden dolayı kafesi ile şirketimize ulaştırılan Ana Arıların yerine ücretsiz yenileri hemen verilmeketdir.


KOVANLI VE KOVANSIZ ARI KOLONİSİ

İşletmemizde Kafkas ve Anadolu ırkı sıfır yaşında Ana Arıya ve istenen ve arılı çıtaya sahip koloniler bütün hastalık ve zararlılardan arınmış olarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Şirketimizde satılan kovanlı ve kovansız arı kolonileri teslimden sonraki 15 gün ana arı ve hastalıklar yönünden şirketimiz garantisindedir.

Nakliye dolayısı ile olaşabilecek ana arı kayıpları ücretisiz olarak karşılanır. Kovanlı ve kovansız arı kolonisi satışımız yılın her ayında yapılmaktadır. İstediğiniz özel bir üretim için lütfen önceden sipariş veriniz.


PAKET OĞUL ARI
Ülkemizde pek bilinmeyen arının kğ. olarak satışını sağlayan bu yöntem hastalıların yayılımını engelleyecek bir metotdur. Ana Arısı kafese alınmış ve istenen miktarda arının konulduğu özel kutular ile arının satışıdır. Şirketimiz bu konuda 3 yıldır deneme çalışmaları yürütmektedir. 1-2 yıl içinde Türkiye'nin her Yerine Kğ ile arı satışı amaçlanmaktadır.
Arı ürünleri şirketimize ait arıcılık işletmemizde üretilmektedir. Üretimimiz sınırlı olduğu için lütfen önceden sipariş veriniz.

ARI KEKİ

Şirketimizce toptan ve parekende olarak 3 tip arı keki üretimi yapılmaktadır.

  1. Proteinli arı keki. İçindekiler: pudra şekeri, süzme çiçek balı, polen, vitamin
  2. Furuktozlu arı keki. İçindekiler: Pudra şekeri, fruktoz şurubu, vitamin, gıda boyası
  3. Arı keki. İçindekiler: Pudra şekeri, arı yemi şurubu, vitamin, gıda boyası
Arı ürünleri şirketimize ait arıcılık işletmemizde üretilmektedir. Üretimimiz sınırlı olduğu için lütfen önceden sipariş veriniz.

ETSO - TOBB - KOSGEB - Elazığ Valiliği - Elazığ Belediyesi - Maliye Bakanlığı - Gelirler İdaresi - Merkez Bankası - Gümrük Müstejarlığı
Yağmur Arıcılık Ana Arı ve Oğul Arı Üretim İşletmesi
Tel: 0424233 29 94 - 0533 311 48 09 - 0536 561 61 76
Çarşı Mah. Küçük Hamam Sok. No.22/A ELAZIĞ